Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #37753

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Taani STRANGKO farmitehnika ja muu põllumajandustehnika
müük taludele ja ettevõtetele, nõustamine.

Ootused kandidaadile

- aus, hea julge suhtlemisoskus;
- tehniline taip;
- müügitöö kogemused;
- kasuks inglise keele oskus;
- arvuti kasutusoskus;

Ettevõte pakub

- tööd heas töökeskkonnas;
- sõltuvalt töötulemustest motiveerivat töötasu;
- tihe side välistehastega;
- peale väljaõpet ja katseaja läbimist ametiauto;
- tööpiirkond Eesti, töökoht Tamsalu;

Tööpakkumise number
#37753
Müügijuht