Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #226497

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Klientide teenindamine
* Autovaruosade jae- ja hulgimüügi organiseerimine
* Töökoja meistri abistamine ja varuosade organiseerimine
* Mazda/Fordi hoolduse- ja garantiiremondiga seonduv töö

Ootused kandidaadile

* Klientidega väga hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus
* Töökogemust autovaruosade müüjana
* Erialaseid teadmisi sõidukite tehnilise ehituse kohta.
* Eesti keele ladus valdamine ja inglise ning vene keele oskus
* Arvuti kasutamise oskus
* Täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus
* Oskus tulemuslikult meeskonda organiseerida ja juhtida
* Autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

* Meeldivat töökeskkonda
* Uusi väljakutseid
* Täiendkoolituse võimalusi
* Motiveerivat tulemuspalka

Tööpakkumise number
#226497
Müügijuht