https://www.cvkeskus.ee/89005

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Müügijuht (Lôuna- ja Ida-Eesti piirkonda)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 89005

Tööpakkumise number

89005

Töö kirjeldus

Müügijuhi töö eesmärgiks on tagada oma piirkona ja valdkonna müügieesmärkide täitmine läbi järjepideva müügi toetamise, müügikonsultantide juhtimise ning müügi arendamise, vôttes aluseks Lindströmi strateegilised eesmärgid. Müügijuhid osalevad eelarvestamise protsessis, vastutavad uute müügikonsultantide värbamise ja koolituse eest, osalevad läbirääkimistes suurklientidega ning juhivad müügimeeskonda läbi motiveeriva, innustava ja tulemustele orienteeritud juhtimisstiili.


Nõudmised kandidaadile

- inimeste juhtimise kogemus müügi- vôi teenindusvaldkonnas
- tulemustele orienteeritus ja planeerimisoskus
- algatusvôime ja aktiivsus
- prioriteetide seadmise oskus ja analüüsivôime
- läbirääkismistehnikate tundmine ja oskus
- inglise ja vene keele oskus suhtlemistasandil


Ettevõte pakub

- häid palgatingimusi
- kõiki edukaks töötamiseks vajalikke töövahendeid
- pikaajalist töösuhet oma ala professionaalide juuresAsukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
15. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
19. detsember 2006

FIRMA NIMI PEIDETUD

ADECCO on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis Eestis alustas tegevust peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenuse pakkumisega. Adecco tegutseb kokku 72 riigis pakkudes tööd ligi 700 000-le inimesele.Adecco kliendiks on Lindström - üks Euroopa juhtivaid tekstiiliteenuste ettevôtteid. Lindströmi töö seisneb oma klientideks olevate ettevôtete imago kindlustamises tekstiilide ja puhtuse abil. Lisaks Soomele, tegutseb Lindström veel 13 Euroopa riigis ja Hiinas. Lindströmi 2006. aasta käive on 200 miljonit eurot ja töötajaid on l 1700. Lindströmi edu aluseks on majanduslikult tasuv kasv, pikaajalised kliendisuhted, vastutustundlik tegevus ning entusiasm ja ôppimislust. Lindström pakub oma töötajatele väljakutseterohket töökeskkonda ja arenguvôimalusi.
Laienemiseesmärkide täitmiseks vôtab Lindström tööle vahetusvaipade ja töörôivaste müügijuhid (Lôuna-ja Ida-Eesti piirkonda)