Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197412

Müügijuht (Kuressaare SR)

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupluses kaupade olemasolu tagamine (lähtudes kinnitatud sortimendist)
  • Kaupade tellimine, vastuvõtmine, müügiloleku tagamine ja väljapanek müügisaalis
  • Müügisaalis töötamine ja töö organiseerimine ning korrapidamine
  • Hinnasiltide valmistamine ning nende korrektse olemasolu tagamine
  • Letiteeninduse töö organiseerimine
  • Kaupluse töö korraldust puudutavatest seadustest ja juhistest kinnipidamise tagamine
  • Inventuuris osalemine

Ootused kandidaadile

  • Soovitavalt varasem töökogemus toidukaubanduses
  • Arvutiga töötamise oskus
  • Hea koostöö- ja suhtlemisoskus
  • Analüüsi- , algatus- ja otsustusvõimelisus
  • Positiivne ellusuhtumine
  • Väga hea pingetaluvus
  • Eesti keele valdamine kõnes ja kirjas, kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasemel

  • Vastutusrikast kuid mitmekesist tööd rahvusvahelises jaekaubandusettevõttes
  • Erialaseid täiendkoolitusi ning ettevõttesisest arenguvõimalust
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda

Lisainfo

SEOSES KURESSAARE RIMI SUPERMARKETI LAIENDUSEGA OTSIME OMA MEESKONDA TUBLISI INIMESI!

* * * Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega

Tööpakkumise number
#197412