Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #537398

Müügijuht (Kehra)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 25. mai 2018
Kuulutus aegub: 8. juuni 2018

Töö kirjeldus

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS võtab tööle

REMONDIELEKTRIKUT

kelle töökohustuste hulka kuulub elektriseadmete hooldus ja remont

Ootused kandidaadile

Kandideerides eeldame Sinult:
- eelnevat töökogemust tootmisettevõttes
- erialast haridust
- meeskonnatöö valmidust

Ettevõte pakub mitmekülgset huvitavat tööd Tallinnast 30 minuti kaugusel asuvas Kehras, võimalust töötada arengut toetavas rahvusvahelises meeskonnas, ettevõtte hüvesid ja erialast täiendamisvõimalust.

Tööpakkumise number
#537398

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
25. mai 2018

Rahvusvahelisse Tolaram Gruppi kuuluv Horizon Tselluloosi ja Paberi AS on üks juhtivatest pakkepaberi tootjatest maailmas ja suurematest ettevõtetest Eestis, kes ekspordib oma toodangud 75 riiki. Ettevõte on sertifitseeritud juhtimissüsteemi ISO 9001 ja keskkonnajuhtimise standardi ISO 14001 järgi. Horizonis töötab ca 400 inimest.
Vaata ka www.horizon.ee

Vaata rohkem