Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194880

MÜÜGIJUHT / JUHATAJA ÜLESANNETES

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kliendi vajaduste väljaselgitamine ja lahenduste leidmine
  • Müügitöö kaupluses ja klientide juures Pärnumaal
  • Osakonna müügi ja varustamise korraldamine
  • Aruandlus ettevõtte juhtkonnale osakonna vajaduste ja probleemide osas
  • Kaupluse töö korraldamine (puhkused, asendused jne)

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt 3- aastane eelnev tööriistade müügitöö kogemus
  • Vähemalt kutsehariduse olemasolu (keevitus, mehhaanika)
  • Eesti ja vene keele valdamine suhtlemise tasandil, inglise keel tuleb kasuks
  • Põhiteadmised metallitöötlemisseadmetest ( keevitusseadmed, lintsaed, keermestamine ja metalli lõiketöötlus)
  • Tehniline taip
  • Hea suhtlemisoskus, tolerantsus ning rahulikkus vaidluste ja probleemide lahendamisel
  • Meeskonnas töötamise oskus
  • Ausus ja lojaalsus
  • Hea arvutioskus (tavakasutusprogrammid)

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat tulemustasu
  • Häid töötingimusi kaasaegses töökeskkonnas
  • Eneseteostuse- ja arenguvõimalust
  • Mobiiltelefoni, ametiautot ja kütuselimiiti

Tööpakkumise number
#194880