https://www.cvkeskus.ee/99918

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 99918

Tööpakkumise number

99918

Töö kirjeldus

Sinu põhiülesandeks on kliendikeskne soojustusmaterjalide müük, kasulike kliendisuhete loomine ja hoidmine ning uute klientide leidmine. Sa peaksid olema avatud koolitustele, osalema aktiivselt müügimeeskonna töös ning olema orienteeritud pikaajalistele headele kliendisuhetele. Sinu igapäevaste tööülesannete hulka kuuluvad:
* aktiivne müük
* pakkumiste koostamine
* lepingute sõlmimine
* müügipromotsioonide korraldamine

Töö nõuab palju liikumist ja naerul nägu!


Nõudmised kandidaadile

Müügitöö on sinu põhitöö, milles soovid end pidevalt täiendada ja areneda. Sa saad hästi hakkama vene keelt kõnelevate klientidega suheldes. Sind iseloomustavad kõige paremini sellised omadused nagu: aktiivsus, algatusvõime, sõbralikkus, organiseerimisvõime, järjekindlus, täpsus ja enesekindlus ning koostöövalmidus.
Kasuks tuleb kui:
* omad eelnevat töökogemust aktiivse müügi alal
* oskad kasutada arvutit tavakasutaja tasemel
* oled hea suhtlemisoskusega
* oskad inglise ja/või soome keelt


Ettevõte pakub

Pakume sulle mitmekesist tööd, palju võimalusi eneseteostuseks müügitöö alal ning motiveerivat töötasu, mis on seotud sinu töötulemustega. Lisaks põhipalgale kompenseerime mobiiltelefoni arved ning kasutada on ametiauto. Töö toimub kaasaegses töökeskkonnas ning nooruslikus kollektiivis. Samuti on rohkelt koolitusvõimalusi ning võimalus aktiivselt osaleda firma arendamises – kõik ettepanekud ja uuendused, mis aitavad sinu ja ettevõtte tööd paremaks muuta, võtame vastu avasüli.Lisainfo

Töö asukoht: Tallinn/Tartu
Kandideerides lisa CV-le kindlasti ka kaaskiri.


Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
19. märts 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

Eesti Soojustuskeskus on alates 1999. aastast tegutsev ja kiirelt arenev nooruslik ettevõte, kelle põhitegevuseks on soojustus-ja isolatsioonimaterjalide müük ning konsultatsioon. Esindatuna nii Tallinnas kui Tartus on meie peamiseks eesmärgiks olla hea ja usaldusväärne partner oma klientidele.