Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 83719

Tööpakkumise number

83719

Töö kirjeldus

Müügijuht tegeleb metsamasinate, puiduhakkurite ja teiste ettevõtte tootevalikus olevate toodete müügiga. Tööülesannete hulka kuuluvad aktiivne müügitöö (kliendikontaktid, kliendiürituste organiseerimine), müügiraportite koostamine, osalemine uute toodete lansseerimises ja ettevõtte arendamises.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerijalt eeldame kõrg- või keskeriharidust (soovitavalt tehnilises valdkonnas) ja müügitöö kogemust. Töökogemus või teadmised metsanduse valdkonnast ja hea tehniline taip on eeliseks. Oled iseseisev, müügile ja klienditeenindusele orienteeritud ning tahad areneda. Valdad lisaks eesti keelele vene- ja inglise keelt suhtlustasandil, soome keele oskus tuleb kasuks.

Pakume omalt poolt huvitavat tööd tuntud kaubamärkidega, häid arengu- ja koolitusvõimalusi (ka välismaal) ning motiveerivat kompensatsioonipaketti.

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
10. november 2006
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2006

MPS (Management Personnel Services) on alates 1975 aastal asutatud inimressursi haldamise alal tegutsev rahvusvaheline kontsern, mis on Eestis esindatud 1997. aastast.
MPS EESTI kliendiks on BALTI METSAMASINA AS.
BALTI METSAMASINA AS on asutatud aastal 2000. Firma tegeleb metsamasinate müügi, varuosade ja hooldusega ning esindab kaubamärke Valmet ja Mus-Max. Ettevõttel on ka tütarfirmad Lätis ja Vologda regioonis Venemaal, mis tegutsevad samal tegevusalal.
www.bmmforest.ee
BALTI METSAMASINA AS otsib oma meeskonna täienduseks MÜÜGIJUHTI.