Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27360

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tööülesanneteks on tööstuspakendite aktiivne müük Eestis ja Lätis. Peamised kliendirühmad on piima- ja jäätisetööstus, liha- ja kalatööstus ning valmistoidutööstus. Müügijuht kuulub "Huhtamaki Consumer Goods Nordic" divisjoni.

Ootused kandidaadile

Edukalt kandidaadilt eeldame:

  • vähemalt 5-aastast töökogemust juhtival kohal (müügi-, ostu- või turundusjuht)
  • eesti ja inglise keele oskust kõnes ja kirjas; vene ja soome kõnekeele oskust
  • arvutikasutamise kogemust (MS Office)
  • kõrgharidust (majandus, toiduainete tehnoloogia, tehniline)

Kasuks tuleb pakendituru tundmine ja sidemed toiduainetetööstuses.

  • Ootame kandideerima iseseisva tööstiiliga, vastutusvõimelisi, heade
suhtlemis- ja koostööomadustega, tulemusele orienteeritud ja lojaalseid
inimesi.

Pakume mitmekesist tööd rahvusvahelises kontsernis, kaasaegset töökeskkonda
ja -vahendeid ning konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Kandideerimiske palume saata CV EESTI ja INGLISE KEELES
konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO ReServ,
e-mail: cv@areserv.ee
märgusõnaga:"HUHTAMÄKI"

Tööpakkumise number
#27360
Müügijuht