Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63354

Müügijuht Itaalia suunal

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on juhtiv Eesti saunade ja saunapuidu tootja.

Tööülesanneteks on:

  • olemasoleva kliendibaasi teenindamine
  • müügitoetuse ja koolituse korraldamine edasimüüjatele
  • müügiläbirääkimiste ja-pakkumiste tegemine
  • kliendibaasi kasvatamine

Ootused kandidaadile

  • eelnev rahvusvahelise müügitöö kogemus
  • väga hea itaalia ja inglise keel nii kõnes kui kirjas
  • aktiivsus ja motiveeritus tulemuste saavutamiseks
  • valmidus välislähetusteks.

Kasuks tuleb

  • puidualased teadmised
  • teadmised ehitusest.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • väga head palka, mis loomulikult sõltub müügitulemusest
  • alustuseks head kliendibaasi
  • tootealast väljaõpet.

Lisainfo

Töökohaks on võimalik valida kas Tartu või Tallinna esindus. Tootelane koolitus pikkusega 1 kuu toimub Tartus.

Tööpakkumise number
#63354