Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58709

Müügijuht (integreeritav kodutehnika)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

otsime oma töökasse meeskonda müügijuhti järgmistele kaubagruppidele:

Integreeritav kodutehnika (BRANDT, BEST, DE DIETRICH, jne)
Töö piirkond: kogu Eesti
Töö sisu: müügijuhi töö mööblisalongide, köögimööbli tootjate ja edasimüüjatega, kodutehnikakauplustega, läbirääkimised ostujuhtidega ja disaineritega, pakkumiste väljatöötamine vastavalt kliendi spetsiifikale, tootekoolitused koostööpartnerite personalile jnejne

Ootused kandidaadile

soovitatavalt eelnevat müügitöö kogemust,
head suhtlemisoskust,
valmisolekut iseseisvaks individuaalseks tööks ja sagedasteks kliendikülastusteks üle Eesti,
B-kategooria juhilube,
eesti- ja kindlasti ka vene keele oskust,
inglise keele oskust,
otsustusvõimet

vaheldusrikast tööd kiiresti arenevate kodutehnika- ja elektroonikakaupadega,
võimalust ise oma tööaega ja tasu mõjutada (põhi + tulemuspalk),
täiendkoolitust ja isikliku arendamise võimalusi,
ettevõttesisest arenguvõimalust,

Lisainfo

kasuks tuleb:
varasem müügitöö kogemus,
varasem kokkupuude integreeritava tehnikaga või köögimööbli müügiga,
projektijuhi töö kogemus,

Tööpakkumise number
#58709

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2006

AS Elmaksi Hulgikaubandus on 1994-l aastal loodud ettevõte, mille tegevusalaks on kodumasinate ja elektroonika hulgimüük. Ettevõte on kiiresti arenev ning Eestis omal alal juhtivate hulka kuuluv.
Meie sortimenti kuuluvad kaubamärgid:
BRANDT, BOMANN, DE DIETRICH, KENWOOD, MASTERCOOK, BEST, ROMIX, ROMMELSBACHER, ETA, CODIAC, TEFAL, SHARP, SCHNEIDER, SILVA SCHNEIDER, PROVISION, UNITED, MAXELL, AEG, HAGENUK, BARKAN jt.

Vaata rohkem