Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28552

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

UUS MAA Kinnisvarahaldus pakub tööd hakkajale müügijuhile Rakveres ja Jõhvis. Tööülesanneteks on kinnisvara haldus-, hooldus ja koristusteenuse müük.

Ootused kandidaadile

Otsime just Sind kui:
* Sul on väga hea eneseväljendus- ja kuulamisoskus
* oled iseseisev ja tulemustele orienteeritud
* soovid saada oma ala parimaks
* oled positiivne ja teotahteline
* omad müügialast töökogemust
* suhtled lisaks eesti keelele ka vene keeles, inglise keele oskus tuleb kasuks.

Ettevõte pakub

* toredat meeskonda
* pingelist tööd
* motiveerivaid töötingimusi

Firma kohta leiad rohkem andmeid www.uusmaa.ee

Lisainfo

Saada oma CV ja essee teemal "Miks just mina?" hiljemalt 08.04.2004 aadressile viiu.urb@uusmaa.ee

Tööpakkumise number
#28552
Müügijuht