Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126337

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tõstukite, ehitusmasinate ja laosisustuse müük Virumaa piirkonnas.
Osakonna juhtimine.
Hoolduse korraldamine.

Ootused kandidaadile

Varasem müügitöö kogemus.
Eesti, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil.
Arvutioskus.
B-kategooria autojuhilubade olemasolu.
Huvi tehnika vastu.

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid.
Huvitavat ja vaheldusrikast tööd.
Motiveerivat tasustamissüsteemi.
Ettevõttes kehtivaid soodustusi.

Tööpakkumise number
#126337
Müügijuht