https://www.cvkeskus.ee/544059

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Müügijuht (HoReCa)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 544059

Tööpakkumise number

544059

Töö kirjeldus

Eesti Vabariigis asuvate HoReCa klientide haldamine (hinnapakkumised, reklamatsioonid, igapäevane suhtlus klientidega tõrgeteta koostöö tagamiseks). Uute klientide leidmine antud kliendisektoris. Vajaliku info talletamine firma andmebaasis.


Nõudmised kandidaadile

Eelnev kokkupuude antud kliendisektoriga tuleb kasuks. Inglise, vene keele oskus suhtlustasandil, eesti keel kõrgtasemel. Töökogemus Microsoft Exceli ja Powerpointiga. B-kat. auto juhtimisõiguse olemasolu. Initsiatiivikus, iseseisvus, korrektsus.


Ettevõte pakub

* Stabiilne, tulemustele orienteeritud töökeskkond
* vajalikest koolitustest osavõtt
* ametiauto
* konkurentsivõimeline palk (palgaasüsteem koosneb põhi ja tulemuspalgast)
* firma töötajatele suve- / talvepidu


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. juuli 2018
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2018

FIRMA NIMI PEIDETUD

M.V.Wool AS
Me oleme uhked nimetamaks M.V.Wool-i 100% pereettevõtteks, mida hoiavad töös pere kolm generatsiooni.
Läbi aastate on meie väike pereettevõte kasvanud üheks suurimaks kala ettevõtteks Eestis. Aastaks 2017 anname me tööd üle 150 töötajale ja meie käive on kasvanud 23,7 miljoni Euroni.
1988 aastal asutas Mati Vetevool Vihterpalu kalastusühistu. Ettevõtte eesmärgiks oli tarnida kohalikele klientidele kohalikku kala. Esimene toode millega Mati välja tuli oli marineeritud angerjas, mis valmistati ämma retsepti järgi oma koduköögis.
1994 aastal muudeti ettevõtte nimi Vihterpalu Kalastusühistust M.V.Wool AS-ks
M.V.Wool nimi tuleb seletusest: M nagu Mati; V nagu Mati isa Valdur; Wool nagu Vetevool
1994 aasta märgib ettevõtte jaoks tähtsate muutuste aega. Lisaks nimemuutusele kolis M.V.Wool taluköögist spetsiaalsesse kalatootmishoonesse, mis oli ehitatud talumaja kõrvale.
2010 aasta mägib järgmise eesmärgini jõudmist. Sellel aastal ehitasime Harkusse uue moodsa tootmishoone, mis on mõeldud lõhe ja forelli tootmiseks. 2010 aastal valmistatud tootmishoone omab IFS sertifikaati, mis on kõrgeim sertifikaat mida toidutööstustele antakse. Uue tootmishoonega avanesid meile erinevad eksportturud eesotsas Jaapani, Skandinaavia, Madalmaade ja Lõuna-Euroopa riikide kujul. Harku tootmishoone teisel korrusel asub meie peakontor. Esimesel korusel tootmis ja logistika ruumid. Lisaks on maja esimesel korrusel Mati Kalapood kus saab alati linna värskemat ja maitsvamat kala!