Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #459181

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Usin-TR OÜ otsib oma kollektiivi müügijuhti. Töö asukoht: KEILA.
Müügijuhi peamiseks tööeesmärgiks on müügitegevuste organiseerimine, lojaalsete kliendisuhete hoidmine ja arendamine ning uute klientide aktiivne otsimine.
Peamised tööülesanded on:
- Turuinfo kogumine ja läbirääkimiste pidamine
- Aruandlus, analüüs ja andmete haldamine
- Pakkumiste koostamine ja lepingute sõlmimine

Ootused kandidaadile

- Eelnev müügitöö kogemus, soovitavalt toitluste valdkonnas
- Väga hea eesti keele oskus, kasuks tuleb vene keele oskus
- Hea analüüsioskus ning kohusetundlikkus
- Ausus, täpsus, pingetaluvust
- Suhtlemis-, esinemis- ja väljendusoskust
- B-kategooria autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

- Kaasaegseid töötingimusi
- Stabiilset tööd arenevas ettevõttes
- Sõiduvahendit töösõitudeks
- Ettevõttepoolseid soodustusi

Tööpakkumise number
#459181
Müügijuht