Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56711

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügitöö Eestis
Klientide otsimine,toodete ja teenuste tutvustamine, aktiivne müük, kliendisuhete hoidmine ja arendamine
Müügitöö analüüs ja aruandlus

Ootused kandidaadile

eeldame:
Müügitöö kogemust
Huvi tehnika vastu
Tehnilist haridust
Soovitavalt töökogemust masinate /varuosade müügis.
Head suhtlemisoskust
Vastutusvõimet
Arvuti kasutamise oskust
Võõrkeelte oskust suhtlustasandil (vene,soome, inglise)

Ettevõte pakub

Head töötasu
Arenemis- ja eneseteostusvõimalust kiiresti arenevas ettevõttes
Häid ja stabiilseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#56711
Müügijuht