Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 226852

Tööpakkumise number

226852

Töö kirjeldus

• Puumerkki toodete aktiivne müük (suunaga: ehituslikud ja mööbliplaadid)
• Kliendisuhete loomine, arendamine ja hoidmine
• Müügipakkumiste koostamine ja lepingute sõlmimine
• Müügitööga kaasneva dokumentatsiooni korrashoid
• Müügistatistika koostamine ja jooksev aruandlus
• Koolituste korraldamine klientidele enda müügivastutusvaldkonnas
• Turusituatsiooni jälgimine, tundmine ja analüüs

Nõudmised kandidaadile

• On vähemalt keskeri- või kõrgharidusega
• Eelnev müügitöö kogemus vähemalt 3 aastat
• Algatusvõime ning iseseisvus oma töö organiseerimisel
• Kõrge pingetaluvus
• Väga hea suhtlemisoskus ja valmisolek töötada meeskonnas
• Eesti ja inglise keele valdamine nii kõnes kui kirjas
• Oskus planeerida oma aega ja pidada kinni tähtaegadest
• Arvuti kasutamise oskus tavakasutaja tasemel (Word, Excel, Outlook)

Kasuks tuleb
• Varasem kokkupuude ehitusmaterjalide müügi või mööblitööstusega
• B-kategooria juhilubade olemasolu
• Isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

Parimale kandidaadile pakume vastutusrikast ametikohta ja suurepäraseid võimalusi isiklikuks arenguks. Meie töötingimused on kaasaegsed ning firmakultuur sõbralik. Meie motivatsioonipaketi lahutamatuteks osadeks on:

• hea töötasu ja preemiasüsteem
• suvepäevad, jõulupeod jm üritused töötajatele ja pereliikmetele
• erinevad peretoetused
• perioodilised tervisekontrollid
• täiendav kindlustus kõigile töötajatele
• sportimisvõimalused

Lisainfo

Töökoht asub Tallinna lähedal, aadressil Sinikivi tee 2, Rae vald, 75306 Harjumaa.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. mai 2011
Kuulutus sisestati:
5. mai 2011

Puumerkki on Stora Enso tütarettevõte ning ühtlasi Stora Enso Wood Products poolt valmistatud puidutoodete ainuvolitatud müügi- ning jaotuskanal Eestis. Puumerkki tegeleb puidutoodete hulgimüügiga. Meie turustuskett tegutseb Balti riikides ja Soomes.

Pakume oma klientidele kvaliteetseid tooteid ning kiiret ja stabiilset teenindust. Meie partnerid hindavad ettevõtte põhiväärtusi, milleks on usaldusväärsus, jätkusuutlikud tööpõhimõtted ning pikaajalised kogemused antud vallas.