Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #290219

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Efektiivse müügitegevuse juhtimine ja arendamine
igapäevase müügitöö koordineerimine
suhtlemine võtmeklientidega
müügipakkumiste tegemine
aktiivne müügitööturu- ja müügianalüüsid
müügikampaaniate planeerimine ja korraldamine

Ootused kandidaadile

Aktiivne, energilisus ja optimistlikkus
hea suhtlemisoskus eesti ja vene keeles
kesk- või kõrgharidus
kohusetundlikkus, ausus ja täpsus
autojuhiloa olemasolu, arvuti kasutamise oskus
analüütiline ning kontseptuaalne mõtlemisvõime
head suhtlemis- ja juhiomadused
uhtimisalase müügitöö kogemus
organiseerimis-, analüüsi- ja otsustusvõime
planeerimisoskus

Ettevõte pakub

tööd kaasaegses arenevas firmas
meeldivat töökollektiivi
arenemisvõimalust

Lisainfo

Töögraafik on esmaspäevast reedeni, tööaeg 08.30 - 17.30
Kontor asub Peetri alevikus, Rae vald, Harjumaa

Tööpakkumise number
#290219

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
29. november 2012
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2012

Edukalt arenev firma otsib head ja vastutustundelist töötajat müügiejuhi ametikohale.

Vaata rohkem

Müügijuht