Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 363060

Tööpakkumise number

363060

Töö kirjeldus

Müügijuhi põhiülesandeks on kliendisuhete loomine äriklientide ja koostööpartnerite suunal, korporatiivürituste ja reklaami müük.

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat on aktiivne ja hea organisaator, kelle jaoks uute kontaktide loomine on väga lihtne. Oskad aru saada kliendi vajadustest, kliente nii kuulata kui ka nendega läbi rääkida. Eesti ja inglise keele oskus, kõrgharidus ning tulemuslik müügikogemus äriklientidele on kandideerimiseks vajalikud eeldused. Soome keele oskus on töös eeliseks.

Pakume huvitavat tööd kasvavas sektoris, erakordselt ilusat töökeskkonda, rõõmsameelseid kolleege, suurt arvu ärikontakte, võimalust tegeleda golfiga ning headele tulemustele vastavat korralikku sissetulekut.

Palume saata oma CV hiljemalt 9. detsembriks k.a. Täiendavatele küsimustele saate vastuse helistades Mercuri Urvali konsultandile Indrek Pajumaale telefonil 667 1520 või vaadates www.egcc.ee

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
21. november 2014

AS EGCC omab Tallinna lähedal Jõelähtmes Euroopa TOP100 hulka valitud kõrgetasemelisi golfiväljakuid. Hooajal töötab EGCC pühendunud meeskonnas üle 20 inimese. Eestis oleme üheksa aasta jooksul tõusnud turuliidriks nii käibe, mänguringide kui ka klubiliikmete arvu osas. AS EGCC finantsseisund on kindel, samas investeerime järgnevatel aastatel oluliselt firma arengusse.