Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #98811

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kliendisuhete hoidmine ja arendamine kinnitatud piirkonnas nii sise-kui välisturul
Uute müügikohtade loomine

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat
- omab müügitöö kogemust
- valdab inglise ja vene keelt
- kasuks tuleb ka teiste võõrkeelde valdamine
- on positiivse ellusutmisega särav isiksus
- on sihikindel ja orienteeritud tulemustele
- eeliseks on eelnev müügitöö kogemus välisturgudel

Ettevõte pakub

töötulemustele vastavt palka

Lisainfo

Töötaja preab arvestama sagedaste kliendivisiitidega väljaspool Eestit

Tööpakkumise number
#98811

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. märts 2007
Kuulutus sisestati:
9. märts 2007

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Müügijuht