Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136926

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pehmepaberi müük jaekaubandusele
Müügi ja toodangu planeerimine
Toote arendus

Ootused kandidaadile

Eelnev müügitöö kogemus
Inglise keele oskus kõnes ja kirjas

Ettevõte pakub

Arenguvõimalust rahvusvahelises meeskonnas

Vaheldusrikast ja suhtlemisrohket tööd

Lisainfo

Töökoha asukoht on Kehras. Tallinna suunal võimalus kasutada ettevõtte transporti.

Töösoovijal palume saata CV inglise keeles.

Tööpakkumise number
#136926

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2008

On tselluloosi ja kotipaberit tootev ning pehmet paberit töötlev ettevõte, mis tegutseb selle nime all alates 1995.a. Majapidamises kasutatava pehmepaberi turg on eelkõige Baltikum ja Skandinaavia. Peaaegu kogu kotipaber eksporditakse.
Oleme tööandjaks enam kui 500-le Kehra, selle ümbruskonna ja Tallinna inimesele.
Vaata ka www.horizon.ee

Vaata rohkem

Müügijuht