https://www.cvkeskus.ee/88159

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 88159

Tööpakkumise number

88159

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on aktiivne müügitegevuse korraldamine ehitussektoris - suhtlemine projekteerijate, kinnisvaraarendajate, ehitajate ja elektritööde teostajatega. Sa lood ja hoiad kliendisuhteid, tutvustad tooteid ning erinevaid lahendusi, vastad päringutele, teed pakkumisi ning pead läbirääkimisi. Sa teed koostööd oma ettevõtte erinevate allüksustega. Eesmärgistatud tulemuste saavutamiseks oled avatud ja uudishimuliku suhtumisega, oma ettevõtmistes järjepidev ning oskad eristada olulise ebaolulisest. Sa oskad planeerida ressursse ning oled nii paindlik kui ka vajadusel kehtestav. Meeskonna liikmena hinnatakse Sinus usaldusväärsust ning lubadustest kinnipidamist.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on tehniline eriharidus (soovitavalt energeetika-, automaatika- või ehitusalane) ning müügitöö kogemus. Soovitavalt oled kokku puutunud ehitusvaldkonnaga ning Sul on lai kontaktivõrgustik. Töö eeldab head eesti keele oskust, kasuks tuleb vene keele oskus ning tehnilise inglise keele oskus dokumentidest arusaamise tasemel.


Ettevõte pakub

Arenev traditsioonidega ettevõtte pakub Sulle eneseteostus- ja arenemisvõimalust, korralikke töövahendeid ja ametiautot ning tulemustest sõltuvat palka.Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
11. detsember 2006

FIRMA NIMI PEIDETUD

Harju Elekter Elektrotehnika on juhtiv kesk- ja madalpinge jaotus- ning
automaatikaseadmete tootja. Elektriseadmete valmistamisega alustati AS Harju Elekter tootmisdivisjonina juba 1968. aastal. Alates 2005. aastast tegutsetakse Harju Elektri 100%-lise tütarettevõttena. Tehase tootmis- ja müügipinnad asuvad Keilas. Tehases töötab 150 inimest, sh. 35 müügi-, tootmis- ja tootearendusinseneri. Lisainfo ettevõtte kohta Internetis: www.harjuelekter.ee/elektrotehnika ja www.harjuelekter.ee.