Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 181493

Tööpakkumise number

181493

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonnaga liituma
MÜÜGIJUHTI CutCentri ärisuunda.
CutCentri ärisuund tegeleb lehtmetalli müügiga.
Müügijuhi töö sisuks on igapäevase müügitöö korraldamine, pakkumiste koostamine ja klientidega suhtlemine, kliendibaasi laiendamine, läbirääkimiste pidamine, müügieelarvete ja müügistrateegiate väljatöötamine ning müügitulemuste analüüs ja aruandlus.

Nõudmised kandidaadile

Sobivatelt kandidaatidelt eeldame:
vähemalt 2 aastast juhtimiskogemust ja 5-aastast B2B müügitöö kogemust;
väga heal tasemel suulist ja kirjalikku eesti keele oskust;
heal tasemel suulist ja kirjalikku inglise keele ja soome keele oskust;
heal tasemel vene keele suulist oskus;
kõrgharidust;
valmisolekut viibida töölähetustes.

Oluline on ka arvuti kasutamise oskus MS Word, Excel, Outlook, Internet ning
B-kategooria juhilubade olemasolu.

Pakume väga head töökeskkonda, nooruslikku ja tulemusele orienteeritud meeskonda,
väljakutset pakkuvat tööd kiiresti arenevas ettevõttes koos väärilise tasuga.

Lisainfo

Töökoht asub aadressil Maardu, Vana-Narva mnt 30/1, Info telefonil 6 349 257, kodulehekülg www.favor.ee
CV koos motivatsioonikirjaga saata aadressil personal2favor.ee

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. august 2009
Kuulutus sisestati:
21. juuli 2009

AS Favor on 1990.a. asutatud õhukese lehtmetalli töötlemisega tegelev ettevõte, kus töötab üle 170 inimese. Meie tootmine asub 2000.a ehitatud kaasaegses tootmishoones ja sellel aastal laieneme praegu ehitusjärgus olevasse uue tehase hoonesse. Poole oma toodangust ekspordime oma ala juhtivatele ettevõtetele Rootsis, Ungaris, Saksamaal, Soomes, Hollandis, Lätis.
Äripäeva ettevõtete TOP 2007 hindas Favor AS-i Harjumaa parimaks ettevõtteks.
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuselt pälvis Favor AS ettevõtlusauhinna võtja tiitli kategoorias Tööstusettevõte 2008.