Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 58698

Tööpakkumise number

58698

Töö kirjeldus

  • igapäevase müügitöö juhtimine müügipiirkonnas (Tallinn ja Põhja-Eesti)
  • kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine. Vahetu suhtlemine võtmeklientidega
  • müügipakkumiste koostamine ja läbirääkimiste pidamine
  • ettevõttele seatud eesmärkide saavutamine

Nõudmised kandidaadile

  • aktiivne ja positiivne ellusuhtumine
  • kohusetundlikkus ja korrektsus
  • iseseisvus ja tulemustele orienteeritus

Ettevõte pakub

  • sõbralikku kollektiivi
  • palju tööd ja tulemustest sõltuvat töötasu

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
30. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2006

AS Erimell on 1995 aastal asutatud õlide ja määrdeainete ning autotarvete impordi ja hulgimüügi firma.
Meil on Eestis neli müügiesindust: Tartus, Sauel, Rakveres ja Pärnus.
Firmas töötab üle 40 inimese.

Pakume tööd müügijuhile meie Saue müügiesinduses asukohaga Sooja tn. 4a, Saue.