Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 42118

Tööpakkumise number

42118

Töö kirjeldus

kes vastutab Ensto Enclosures and Components (EC) äriüksuse plast- ja metallkilbikestade ning kilbikomponentide müügi eest Eestis. Müügijuhi ülesanne on hoida ja arendada suhteid olemasolevate klientidega (konsulteerida ja pakkuda lahendusi Ensto toodete kasutamisel) ning luua uusi kliendisuhteid. Klientideks on hulgimüüjad ning erinevad tootmisettevõtted Eestis. Samuti tuleb vormistada ja hoida korras müügitööga kaasnev dokumentatsioon.

Nõudmised kandidaadile

Otsime inimest, kes:
• omab töökogemust sarnases valdkonnas
• tunneb, et müügitöö on toredaim töö
• oskab kliente leida ning hoida
• on aktiivne ning loova mõtlemisega
• on elektri- või tehnikaalase kõrgharidusega
• lisaks heale eesti keelele oskab suhelda ja kirjutada inglise ning vene keeles, soome keele oskus tuleb kasuks
• lisaks meeskonnatööle oskab ja tahab ka iseseisvalt töötada
• on korrektne nii välimuses kui käitumises
• omab kehtivat juhiluba
• on valmis töölähetusteks

Pakume võimalust osaleda rahvusvahelise kontserni tegevuse arendamisel Eestis, Keilas asuvas üksuses ja võimalust areneda koos ettevõttega, tööalast koolitust, sõbralikke töökaaslasi, kaasaegseid töötingimusi ning oskustele ja tööle vastavat töötasu.

Lisainfo

Lähema info saamiseks külastage Ensto kodulehekülge www.ensto.com

Kandideerimisavaldused koos CV ja palgasooviga palume saata 17.märtsiks 2005 aadressil Paldiski mnt 35/4A, 76606 Keila või e-postiga katrin.joala@ensto.com
Sooviavaldusele lisada märgusõna “Müügijuht”.

Sobilike kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 23.03.2005. Äraütlevaid vastuseid konkursi esimeses etapis ei saadeta.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. märts 2005
Kuulutus sisestati:
9. märts 2005

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib,
toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958.

ENSTO ELEKTER AS on aastast 1993 Ensto kontserni kuuluv elektri-installatsioonitarvikute maaletooja ja hulgimüüja.
Täna töötab Ensto Elekter AS-is 12 inimest.