Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 35848

Tööpakkumise number

35848

Töö kirjeldus

Müügijuht vastutab Ensto Enclosures and Components (EC) äriüksuse plast- ja metallkilbikeste ning nende komponentide müügi eest Eestis. Müügijuhi hoida ja arendada on suhted olemasolevate klientidega (konsulteerida ja pakkuda lahendusi Ensto toodete kasutamiseks) ning uute kliendisuhete loomine. Klientideks on hulgimüüjad ning erinevad tootmisettevõtted Eestis. Samuti tuleb vormistada ja hoida korras müügitööga kaasnev dokumentatsioon.
Soovi ja heade töötulemuste korral on võimalik areneda lisaks EC äriüksuse toodete müügiesindajaks Lätis.

Nõudmised kandidaadile

Otsime inimest, kes:
• omab töökogemust sarnases valdkonnas
• tunneb, et müügitöö on toredaim töö
• oskab kliente leida ning hoida
• on aktiivne ning loova mõtlemisega
• on elektri- või tehnikaalase kõrgharidusega
• lisaks heale eesti keelele oskab suhelda ja kirjutada inglise ning vene keeles, soome keele oskus tuleb kasuks
• lisaks meeskonnatööle oskab ja tahab ka iseseisvalt töötada
• on korrektne nii välimuses kui käitumises
• omab kehtivat juhiluba

Pakume võimalust osaleda rahvusvahelise kontserni tegevuse arendamisel Eestis, Keilas asuvas üksuses ja võimalust areneda koos ettevõttega, tööalast koolitust, sõbralikke töökaaslasi, kaasaegseid töötingimusi ning oskustele ja tööle vastavat töötasu.

Lisainfo

Lähema info saamiseks külastage Ensto kodulehekülge www.ensto.com

Kandideerimisavaldused koos CV ja palgasooviga palume saata 17. oktoobriks 2004 aadressil Paldiski mnt 21, 76606 Keila või e-postiga katrin.joala@ensto.com
Sooviavaldusele lisada märgusõna “Müügijuht”.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2004

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib,
toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958.

ENSTO ELEKTER AS on aastast 1993 Ensto kontserni kuuluv elektri-installatsioonitarvikute maaletooja ja hulgimüüja.
Täna töötab Ensto Elekter AS-is 16 inimest.