Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 182407

Tööpakkumise number

182407

Töö kirjeldus

Aktiivne müügitöö, kliendisuhete loomine ja hoidmine.

Nõudmised kandidaadile

Vähemalt 3-aastane eduka müügitöö kogemus,
hea eesti ja vene keele oskus, inglise keele oskus suhtlustasandil;
aktiivsus ja iseseisvus tööülesannete täitmisel;
B-kategooria autojuhilubade omamine.

Huvitavat tööd omanäolise sisustuskaupade kollektsiooniga, nüüdisaegset töökeskkonda, toetavat meeskonda.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. august 2009
Kuulutus sisestati:
11. august 2009

AS Evelekt on 1994. a. asutatud mööbli ja sisustuskaupade maaletoomise, hulgi- ning jaemüügiga tegelev ettevõte. Home4you kaubamärgi all on välja arendatud 14 kauplusest koosnev kaupluste kett, kus pakume mitmekesist valikut sisustuselementidest ja kodusisustusest. Seisuga juuli 2009 töötab AS-is Evelekt 105 töötajat. Meie missiooniks on rikastada sisustuskaupade turgu ja eesmärgiks on luua omanäoline mööbli ja sisustuskaupade kollektsioon.