Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #167479

Müügijuht (Harju ja Rapla piirkond)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööks on:

  • Harju ja Rapla piirkonna müügitöö järjepidev arendamine
  • müügitegevuste planeerimine ja -eesmärkide täitmine (s.h müügivõrgu loomine ja arendamine, G4S`i teenuste ja toodete müük uutele ja olemasolevatele klientidele, klientidega läbirääkimiste pidamine ja kliendi vajaduste väljaselgitamine, lepingute vormistamine)
  • müügiaruannete koostamine ja esitamine
  • turvaturu monitooring ja analüüs

Ootused kandidaadile

  • teadmised müügitööst ja heatasemelisest klienditeenindusest
  • hea suuline ning kirjalik eneseväljendamise oskus
  • soovitavalt turvateenuse valdkonna ja valveseadmete tundmine
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, vene ja inglise keele oskus kesktasemel
  • B-kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • töökohta Eesti suurima teenindusettevõtte meeskonnas
  • sõbralikku ja kaasaegset töökeskkonda
  • põhipalka, müügiboonust ja soodustusi
  • ametiauto kasutamise võimalust
  • soodsaid sportimise ja vabaaja veetmise võimalusi

Lisainfo

Kandideeri läbi CV Keskuse või saada CV aadressil eero.liivandi(ät)ee.g4s.com. Lisainfo saamiseks helista või saada e-mail.
Töökoht asub Keilas!

Tööpakkumise number
#167479

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2008

AS G4S Eesti kuulub rahvusvahelisse kontserni Group 4 Securicor, mille põhitegevusala on turvalahenduste pakkumine. Group 4 Securicori tegevus Eestis on üles ehitatud omaette kontsernina G4S Eesti, mille aastakäive on ligi miljard krooni, töötajate arv on 4000 ja püsikliente ligi 40 000. G4S Eestile kuulub hinnanguliselt 49 protsenti Eesti turvaturust ja 65,1 protsenti Eesti valveteenuste turust.

Vaata rohkem