Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191447

Tööpakkumise number

191447

Töö kirjeldus

Oleme otsimas müügijuhti, et tugevdada oma organisatsiooni uute kliendi protsessidega ning aktiivse müügiga. Müügijuhi töö hõlmab kliendisuhete loomist ja hoidmist, müügitiimi juhendamist ja nõustamist ning müügikontseptsiooni tutvustamist turule.

Nõudmised kandidaadile

Töö eeldab tulemustele orienteeritust, kõrget motivatsiooni, väga head suhtlemisoskust ja paindlikkust. Lisaks on vajalik B-kategooria juhiluba.

Pakume tulevikku kindlustavaid arenemisvõimalusi, kaasaegset töökeskkonda ja tööks vajalikke vahendeid - tööauto, telefon, müügiboonus.

Lisainfo

Kandidaatidelt ootame CV-d koos motivatsioonikirjaga!

Asukoht:
kogu Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. märts 2010
Kuulutus sisestati:
17. veebruar 2010

HR factory kliendiks on ettevõte Ferrometal Baltic OÜ, mis on Ferrometal Oy tütarettevõte. Ferrometal Oy on Läänemere piirkonnas tegutsev, kinnitus- ja väiketarvikute tarnimisele spetsialiseerunud ettevõte. Ferrometal on oma alal teerajaja, keda tuntakse kinnitusvahendite alal usaldusväärse ja kompetentse asjatundjana. Ferrometali tegevust iseloomustab paindlikkus. Logistika-alaseid oskusi ja ulatuslikke laovarusid ära kasutades sobitub Ferrometal kliendi poolt soovitud teenindusviisi. Edasimüüjate kaudu pakub Ferrometal kohtadel kompetentsust ja head teenindust. Ferrometali teenused on klientide käsutuses Soomes, Baltikumis ja Venemaal.