Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 362479

Tööpakkumise number

362479

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte laienemisega uutele turgudele otsime oma meeskonda särasilmset ja aktiivset

M Ü Ü G I J U H T I,
kelle peamisteks tööülesanneteks on aktiivne suhtlemine ettevõtte klientide ja tarnijatega. Igapäevane töö sisaldab toodete aktiivset müügitegevust ja hinnapakkumiste koostamist. Müügijuht peab hinnaläbirääkimisi tarnijatega ning nõustab kliente, neile uute vajalike lahenduste leidmise osas. Töö olulisim osa on koostöökontaktide sõlmimine ja kliendisuhete edukas hoidmine. Valdkonnaks on joogitööstused, magusatööstused, suurköögid, piimatööstused ja pagaritööstused. Tegevusalaks on aroomide, maitseainete, täidiste ja lisaainete müük.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt ootame:
• TOIDUAINE TEHNOLOOGIA ALAST KÕRGHARIDUST!
• varasemat müügitöö kogemust
• oskust oma tööd iseseisvalt planeerida
• pealehakkamist ja innukat töösse suhtumist
• tulemustele orienteeritust
• head läbirääkimisoskust
• kohusetundlikkust, täpsust ja ausust
• B- kategooria juhtimisõigust
• heal tasemel inglise keele oskust
• kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub:
• väljaõpet oma ala asjatundjatelt nii Eestis, kui välismaal
• igapäevast suhtlemist Eesti juhtivamate toiduainetetööstuste esindajatega
• huvitavat ja rutiinivaba tööd arenevas ja kaasaegses ettevõttes
• võimalust kaasa rääkida ettevõtte arengutes
• edukatest tulemustest sõltuvat motivatsioonipaketti
• toetavat ja sõbralikku meeskonda, lahedaid ja inspireerivaid ühisüritusi

LISAINFO
Tööle asumise aeg: 05.01.2015 / kokkuleppel
Tööaeg: täistööaeg, E-R 8.30 – 17.00
Koduleht: http://www.scarpio.ee

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
17. november 2014

Scarpio OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on asutatud 2000. a. Meie tootevalikust leiab maitseaineid, lisaaineid, marinaade, loomseid valke, erinevaid kiudaineid, aroome, ekstrakte ja muid toiduainete tööstusele vajalikke tooteid. Samuti pakume seadmeid ja tarvikuid, varuosi, naturaalsooli ning kestasid, tehnoloogilisi lahendusi, retseptuuride optimeerimist ja koolitusi. Meie missioon on klientide vajadusi tundma õppides, neile kõige sobivamate lahenduste pakkumine.