Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #742623
Kaugtöö võimalus

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Eesti, kaugtöö võimalus
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanded on:

  • Uute müügivõimaluste leidmine ja aktiivne kliendiportfelli suurendamine
  • Suurepäraste kliendisuhete loomine ja hoidmine
  • Müügitehingute realiseerimine ja püstitatud müügieesmärkide täitmine
  • Kliendikülastuste planeerimine, organiseerimine ja läbiviimine
  • Klientide ja ettevõtte vahelise efektiivse suhtluse tagamine.
  • Ettevõtte esindamine messidel

Ootused kandidaadile

Meie ootused sinule :

  • Sul on varasem müügitöö kogemus aktiivse müügi alal B2B valdkonnas
  • Varasem töökogemust rahvusvahelises ettevõttes või ekspordimüügi kogemus mõnes Eesti ettevõttes
  • Oled suurepärane kontaktide looja ja hoidja
  • Oled algatus- ja otsustusvõimeline, iseseisev ning avatud silmaringiga
  • Oled motiveeritud väljakutsetest ja eesmärkide täitmisest
  • Oled suurepärane suhtleja ning sul on oskus oma aega planeerida
  • Valdad head tasemel eesti ja inglise keelt nii kirjas kõi kõnes
  • Sul on tehniline taip ja innovaatiline mõtlemine

Ettevõte pakub

Meie pakume sinule :

  • Huvitavat ja mitmekülgset tööd kiirelt kasvavas edukas ettevõttes
  • Teotahtelist ja ühtehoidvat, omaala professionaalidest koosnevat meeskonda
  • Võimalust viia Eestis loodud unikaalne ja ainulaadne saunatehnoloogia laia maailma
  • Koolitusi ja arenguvõimalusi
  • Motiveerivat töötasu koos tulemustasuga

Tundsid , et Saunum võiks olla sinu järgmine töökoht? Küsi lisainfot ja kandideeri kindlasti!

Tööpakkumise number
#742623
Müügijuht