https://www.cvkeskus.ee/96597

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

MÜÜGIJUHT (Eesti)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 96597

Tööpakkumise number

96597

Töö kirjeldus

Müügijuhi peamiseks ülesandeks on Fujitsu toodete ja teenuste aktiivne müük Eestis, uute kliendisuhete loomine ja olemasolevate kliendisuhete edukas säilitamine.


Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on soovitavalt kõrgharidus ning varasem müügitöökogemus. Kasuks tuleb ka müügialane täiendav koolitus. Tal on selge arusaam teenuste müügist ja outsource’imisest. Ta on Ta on iseseisev ja algatusvõimeline, oskab plaanipäraselt tegutseda ja teda motiveerivad tulemused. Tööks on lisaks väga heale eesti keele oskusele vajalik ka väga hea inglise keele oskus. Kasuks tuleb soome ja vene keele oskus.


Ettevõte pakub

Ettevõte pakub omalt poolt huvitavat tööd ja häid arenguvõimalusi, tööks vajalikku Fujitsu emafirma oskusteavet ja tuge ning rahvusvahelise kontserni eeliseid. Samuti pakub ettevõte meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda ning konkurentsivõimelisi töötingimusi.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. märts 2007
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

MPS (Management Personnel Services) on 1975. aastal asutatud inimressursi haldamise alal tegutsev rahvusvaheline kontsern, mis on Eestis esindatud alates 1997. aastast.

MPS EESTI kliendiks on FUJITSU SERVICES OÜ – www.fujitsu.ee

FUJITSU SERVICES OÜ Eesti on üle-Euroopalise FUJITSU SERVICES kontserni (www.fujitsu.com/uk) osa, mis teeb tihedat koostööd FUJITSU SERVICES Soome ettevõttega (www.fujitsu.com/fi). FUJITSU SERVICES osutab oma klientidele IT-teenuseid, mis võimaldavad neil rohkem kontsentreeruda oma põhitegevusele ja vähem tegeleda rutiinse arvutisüsteemide hooldamisega ning nende arendamisega. FUJITSU SERVICES kontserni omanik on omakorda FUJITSU Limited (www.fujitsu.com).

Eestis on FUJITSU kontsern olnud tegev alates 1992. aastast. Ettevõtte peamisteks tegevusaladeks on kvaliteettehnikal põhinevate arvuti- süsteemide tarne ja installeerimine, riist- ning tarkvara hooldus. FUJITSU SERVICES OÜ teenistuses on hetkeseisuga 35 inimest.

Seoses firma kasvu ja arenguga otsib FUJITSU SERVICES OÜ oma meeskonda MÜÜGIJUHTI (Eesti).