Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 187315

Tööpakkumise number

187315

Töö kirjeldus

Teenuste müügi korraldamine ja aktiivne müük.
Kliendisuhe loomine, hoidmine ja arendamine.
Turu-uuringud, hinnavõrdlused.
Läbirääkimiste pidamine ja hinnapakkumiste tegemine.
Ettevõtte esindamine avalikel üritustel.

Nõudmised kandidaadile

Turundus- ja müügialane ettevalmistus.
Praktiline töökogemus teenuste müügi alal.
Analüüsivõime ja läbirääkimisoskus.
Hea eesti, vene ja inglise keele oskus.
Hea arvutikasutamise oskus.
Hea pingetaluvus.
Valmidus meeskonnatööks.
Valmisolek liikuvaks tööks.

Ettevõte pakub

Arendavat töökogemust.
Häid töötingimusi.
Huvitavat ja mitmekesist tööd.
Meeldivat ja sõbralikku töökeskkonda

Lisainfo

Töö asukoht: Tallinn

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
18. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
18. november 2009

OÜ Kinnisvarateenindus on kodumaisel kapitalil baseeruv kinnisvara haldus ja -hooldusettevõte, mis on teenuseid pakkunud juba alates 1993. aastast. Tänaseks oleme laiendanud nii oma teenuste ringi kui ka tegutsemispiirkonda – pakume puhastus- ja koristusteenust, välisterritooriumide hooldust, hoonete insener-tehniliste võrkude teenindamist ja haljastuse hooldust ning rajamist. Ühesõnaga kõiki teenuseid, mida hoonete omanikud ja valdajad vajavad oma kinnisvara korrashoiul.