Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 160260

Tööpakkumise number

160260

Töö kirjeldus

Kinema müügimeeskonna juhtimine
võtmeklientidega suhete loomine ja hoidmine
müügistrateegia elluviimine
müügianalüüs ja aruandlus müügidirektorile
müügitoetuskampaaniate planeerimine ja teostus
ehitusmessidel osalemine

Nõudmised kandidaadile

eelnev müügitöö ja juhtimiskogemus
vähemalt keskharidus
korrektus ja täpsus
arvuti kasutamisoskus
ausus, kohusetundlikkus
autojuhilubade olemasolu
valmidus tööreisideks
vene ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

tööd arenevas ettevõttes
kaasaegset töökeskonda ja -vahendeid
konkurentsivõimelist palka
enesearendamise võimalusi
ametiautot

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. september 2008
Kuulutus sisestati:
5. august 2008

Kinema OÜ on asutatud 1993. aastal. Alustasime Taani kontserni Nassau ülestõstetavate sektsioonuste müügi esindamisega Balti riikides. 1996. a. alustasime Eestis Kinema kaubamärgi all ülestõstetavate uste tootmist. Täna pakume oma klientidele täielikke lahendusi kaasaegsetele läbipääsusüsteemidele era- ja tööstuslahendustesse. Esindame lisaks Kinema ja Nassau ustele järgmisi tooteid ja kaubamärke: Faac aiaväravaajamid, tõkkepuud, liug- ja tiibuste automaatikad, garaažiukse automaatikad, parkimissüsteemid; Stertil laadimissillad ja -tihendid; Coil kiirrulluksed, Marco käärtõstukid, Dalmatic tööstususteautomaatika. Meie eesmärk on jääda ka edaspidi kliendisõbralikuks firmaks pakkudes laialdast toote- ja teenusepaketti nii era- kui tööstustarbijale.