Müügijuht-eelarvestaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #667756

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

    Sinu peamisteks ülesanneteks:

  • Uute klientide otsimine ja suhete säilitamine olemasolevate klientidega
  • Aktiivne müügitöö olemasolevate klientidega nii Eesti kui ka Skandinaavia turul
  • Hinnakalkulatsioonide ja tellimuste koostamine
  • Kohtumine klientidega ja ettekannete tegemine
  • Hinnapakkumiste koostamine
  • Eritellimuste projekteerimine
  • Vajadusel objektide külastamine

Ootused kandidaadile

  • Müügitöö kogemus soojusenergeetika valdkonnas
  • Hinnapakkumiste koostamise kogemus soojusenergeetika valdkonnas (sh katlamajad, soojus- ja gaasisõlmed, välisvõrgud)
  • Kõrgharidus (soovitatav energeetika eriala)
  • Analüütiline ja strateegiline mõtlemine
  • Meeldiv, intelligentne ja hea suhtleja, suurepärane kontaktide loomise võime
  • Valmisolek välislähetuseks
  • Hea eesti, inglise ja mõne skandinaavia keele oskus, kasuks tuleb ka vene keele oskus
  • Arvuti kasutamise oskus
  • Hea pinge- ja stressitaluvus
  • Julgus ja iseseisvus

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Toetavat meeskonda, väga sooja atmosfääri ja mugavustega töökohta
  • Mitmekesisust pakkuvat tööd
  • Viljakat pinda Sinu kreatiivsete ideede teostamiseks
  • Inspireerivaid võimalusi enesearenguks ja uute teadmiste kogumiseks
  • Arenguvõimalusi ettevõte sees ning väljas (nt koolitused)

    Brutopalk 1000-1200 EUR/kuus + tulemustasu

Tööpakkumise number
#667756

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
15. september 2020

LOVAK OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis täidab erinevaid metalli-, mehaanika- ja inseneritöid, mis alustas oma tegevust 2014. aastal. Alates sellest ajast oli meil palju edukaid projekte. Ettevõte on registreeritud Eestis ja tegutseb Eestis, Balti ja Skandinaavia riikides.

Vaata rohkem