Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 27360

Tööpakkumise number

27360

Töö kirjeldus

tööülesanneteks on tööstuspakendite aktiivne müük Eestis ja Lätis. Peamised kliendirühmad on piima- ja jäätisetööstus, liha- ja kalatööstus ning valmistoidutööstus. Müügijuht kuulub "Huhtamaki Consumer Goods Nordic" divisjoni.

Nõudmised kandidaadile

Edukalt kandidaadilt eeldame:

• vähemalt 5-aastast töökogemust juhtival kohal (müügi-, ostu- või turundusjuht)
• eesti ja inglise keele oskust kõnes ja kirjas; vene ja soome kõnekeele oskust
• arvutikasutamise kogemust (MS Office)
• kõrgharidust (majandus, toiduainete tehnoloogia, tehniline)

Kasuks tuleb pakendituru tundmine ja sidemed toiduainetetööstuses.

• Ootame kandideerima iseseisva tööstiiliga, vastutusvõimelisi, heade
suhtlemis- ja koostööomadustega, tulemusele orienteeritud ja lojaalseid
inimesi.

Pakume mitmekesist tööd rahvusvahelises kontsernis, kaasaegset töökeskkonda
ja -vahendeid ning konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Kandideerimiske palume saata CV EESTI ja INGLISE KEELES
konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO ReServ,
e-mail: cv@areserv.ee
märgusõnaga:"HUHTAMÄKI"

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. veebruar 2004
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2004

Huhtamäki on üks maailma suurimaid tarbijapakendeid tootev ja turustav ettevõte, kus on üle 16000 töötaja 36-s riigis. Eestis alustati tegevust 1994 a.