Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #43047

MÜÜGIJUHI

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • suhtlemine olemasolevate välisklientidega (hinnapakkumised, läbirääkimised, tellimused, suhete arendamine)
  • müügiplaani koostamine ja selle rakendamine
  • müügitegevuse analüüs

Ootused kandidaadile

  • majandusalane kõrgharidus
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus
  • inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • arvuti kasutamise oskus (MS Office)
  • valmisolek meeskonnatööks, hea suhtlemisoskus
  • kiire õppimisvõime, aktiivsus, iseseisvus

Ettevõte pakub

  • tööd nooruslikus ja aktiivses meeskonnas
  • meeldivat töökeskkonda ja töökaaslasi
  • arenguvõimalusi ja rahvusvahelist suhtlust
  • motiveerivat tasu hea töö eest

Lisainfo

Palume CV koos sooviavaldusega saata hiljemalt 8. aprilliks 2005 e-mailile toom@toomtekstiil.ee, lisainfo telefonil 435 5160, 52 77 802

Tööpakkumise number
#43047
MÜÜGIJUHI