Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62872

Müügijuhi assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügijuhi assistendi tööülesanded on

  • müügijuhi assisteerimine;
  • tellimuste täitmise jälgimine kogu tootmisprotsessis;
  • infovahetus klientidega.

Ootused kandidaadile

  • hea inglise keele oskus;
  • kasuks tuleb eelnev kokkupuude müügitööga;
  • kohusetundlikkus, täpsus, konkreetsus.

Ettevõte pakub

  • mitmekesist tööd;
  • tööd nooruslikkus ja aktiivses meeskonnas,
  • meeldivat töökeskkonda ja töökaaslasi;
  • arenguvõimalusi ja rahvusvahelist suhtlust;
  • motiveerivat tasu hea töö eest.

Lisainfo

AS Toom Tekstiil pakub tööd Tallinna vabrikusse asukohaga Kopli 35, Tallinn.

Tööpakkumise number
#62872