Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138516

Müügijuhi assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügijuhi assistent on müügijuhi kõige suurem sõber ja abiline. Sellest, kui palju assistent juhti aitab sõltub otseselt kogu ettevõtte müük, mõistagi ka assistendi preemia. Tema ülesanneteks on koolituste ja koosolekute korraldamine, välispartneritega suhtlemine, igapäevane müügikonsultantidega suhtlemine, müügiosakonna aruannete koostamine, väiksemad tõlketööd, osaline müügiandmebaasi haldamine ja müügijuhi igakülgne assisteerimine.

Ootused kandidaadile

- iseseisvus ja initsiatiivikus
- väga hea suhtlemisoskus
- positiivne eluhoiak
- inglise keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil
- B kategooria juhiload

- võimalust anda oma panus ettevõtte viimisel uuele tasemele
- seltsiks nooruslikku ja elurõõmsat seltskonda
- väga mitmekesist ja arendavat tööd
- võimalust teha karjääri kiiresti kasvavas ettevõttes

Lisainfo

Töökoormus kasvab ajas, alguses on võimalik töötada osalise ajaga

Tööpakkumise number
#138516

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 8000 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2008
Lisainfo palga kohta:
lisandub preemia ettevõtte müügilt

OÜ Kuldkohv on 10-aastase kogemusega müügiettevõte. Meie tiim suhtub oma töösse väga elurõõmsalt. Samuti iseloomustavad meid professionaalsus ja tasemel klienditeenindus ning ülitempokas areng. Oleme poole aasta jooksul kasvatanud oma meeskonna 4- kordseks! Nüüd otsime oma firmasse müügijuhi assistenti. Lühidalt meie tegevusest: pakume Tchibo (maailma 4. tootja) kohvi, Saeco (maailma 1. tootja) masinaid ja kõiki nendega seotud teenuseid peamiselt HoReCa (hotellid, restoranid, catering) klientidele ja büroodele, et inimestel oleks töö juures mõnusam. Lähemalt uuri www.kuldkohv.ee

Vaata rohkem