https://www.cvkeskus.ee/65441

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65441

Müügijuhi assistent

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

reklaamkilede väljastamine,
kauba komplekteerimine,
klienditeenindus


Ootused kandidaadile

  • hea füüsilise ettevalmistusega, soovitavalt meesterahvas
  • töökas, kohusetundlik
  • väga hea eesti keele ning hea inglise keele oskusega
  • hea suhtlemisoskusega ning hea huumorimeelega.


Ettevõte pakub

  • häid töötingimusi,
  • töötasu vastavalt eelnevale töökogemusele,
  • paindlikku tööaega.


Tööpakkumise number
#65441
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Müügijuhi assistent
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!