Värsked tööpakkumised

Müügijuhi abi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 96946

Tööpakkumise number

96946

Töö kirjeldus

Pakume tööd inimesele, kellele meeldib tegeleda lastega, luua nendele tooteid, mis pakuvad rõõmu nii kandjale, vaatajale kui ka lapsevanemale. Inimeses peab olema eneseteostuslik soov pidevalt pakkuda midagi uuenduslikku, huvitavat, paremat kui eile. Väga tähtsaks peame oskust suhelda kõigi osapooltega alustades kaastöötajatest, disaineritest, tootjatest kuni meie kliendi - lapseni.

Mõningad täpsustavad märksõnad töö kirjeldamiseks:
tootearendus
toote valmimise kontroll
suhtlemine disainerite, tarnijate, tootjate ja klientidega
turusituatsiooni jälgimine ja analüüs jne.
varude juhtimine
aktiivne müük

Nõudmised kandidaadile

vajalik on meie põhitegevusala tundmine
äriline mõtlemine/tulemusele orienteeritus
antud amet peab kandidaadi jaoks olema heaks väljakutseks
eesti, vene ja inglise keele valdamine
müügi- ja turundusalane kogemus
B-kategooria juhilubade olemasolu
valmidus komandeeringuteks
hea suhtlemisoskus
ausus ja kohusetundlikus

Ettevõte pakub

eneseteostuse võimalust
loomingulist, huvitavat ja vaheldusrikast tööd
konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu
meeldivat ja sõbralikku töökeskkonda
arengu- ja koolitusvõimalust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. märts 2007
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2007
Brutopalk:
Alates 13000 EEK kuus

Minitexi põhitegevuseks on imikute ja laste rõivaste tootmine ja turustamine. Ettevõttel on kauplused Tallinnas ja Riias. Rõivaste tootmine toimub Riia tootmisüksuses. Ettevõtte peamised turud on Baltikum, Skandinaavia,Venemaa ja Ukraina.