Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #290378

Müügijuhataja Läänemere Selveris

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kauba tarnimise, ladustamise ja väljapanekute süsteemi tõrgeteta toimimise ning osakonna tulemusliku töö ja töötajate motiveerituse kindlustamine.

Ootused kandidaadile

  • soovitavalt keskeri- või kõrgharidust;
  • meeskonna juhtimise kogemust;
  • varasemat töökogemust kaubandusvaldkonnas;
  • eesmärkide seadmise oskust;
  • algatusvõimet ja sihikindlust plaanitu elluviimisel;
  • kliendile orienteeritust;
  • isiklikku motiveeritust ja vastutusvõimet;
  • koostöövalmidust;
  • väga head eesti keele oskust kõnes ja kirjas;
  • vene keele oskust suhtlustasandil;
  • väga head arvuti kasutamise oskust (Excel, Word, Outlook)

  • karjääri- ning eneseteostamise võimalust Eesti suurettevõttes;
  • tööalast koolitust ja hindamatut praktilist töökogemust;
  • professionaalset, sõbralikku ja toetavat meeskonda;
  • kaasaegseid töötingimusi ja –vahendeid.

Lisainfo

2013.aasta märtsis avatav Läänemere Selver, Läänemere tee 28, Tallinn.

Tööpakkumise number
#290378

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
4. november 2012
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2012

Selver on Eesti kapitalil tegutsev juhtiv super- ja hüpermarketite kett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Selveri ketti kuulub kolmkümmend viis kauplust üle Eesti ja Selveri Köök. Selver annab tööd ligi 2000 inimesele.

Vaata rohkem