Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60060

Müügijärgse teeninduse manager

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tootjatehasega ja klientidega müügijärgne suhtlemine
  • garantiiküsimuste ja tehniliste probleemide lahendamine
  • varuosade laoseisu jälgimine

Ootused kandidaadile

  • hea organiseerimisvõime
  • hea suhtlemisoskus
  • väga hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd stabiilses ettevõttes
  • kaasaaegseid töötingimusi ja töövahendeid
  • koolitusi
  • motiveerivat palgasüsteemi

Tööpakkumise number
#60060