Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298637

Müügiinsener (tehnikatooted)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • regulaarsete müügikontaktide -ja visiitide tegemine vastavalt tooteportfellile ja kliendistruktuurile (s.h. koos müügijuhiga);
  • müügivisiitide analüüs ja müügitulemuste esitlus;
  • tooteportfelli arendamine vastavalt kliendistruktuurile;
  • koostöö hankijate ja nende esindajatega;
  • turuosa kasvatamine;
  • ettevõtte esindamine.

Ootused kandidaadile

  • tehniline või ehitusalane kõrg - või keskharidus;
  • töökogemus tehnikatoodete müügis vähemalt 2 aastat;
  • eesti-ja inglise keele valdamine nii kõnes kui kirjas;
  • vene keele oskus suhtlustasandil;
  • meeskonnatöö oskus;
  • väga hea suhtlemisoskus;
  • positiivsus;
  • juhiloa olemasolu.

Ettevõte pakub

  • eneseteostusvõimalust;
  • kaasaegset töökeskkonda ja eesmärgile orenteeritud kolleege;
  • arenguvõimalusi ja erialast koolitust;
  • grupisisest rahvusvahelist koostööd ja välislähetusi;
  • motiveerivat töötasu.

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • arengusoov ja teotahtelisus;
  • rahvusvaheline töökogemus;
  • kogemused tehnikatoodetega (ehitus, hüdraulika, automaatika või mehaanika);
  • soome keele oskus suhtlustasandil;
  • Hansa Worldi tundmine.

Tööpakkumise number
#298637