Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #297600

Müügiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses tegevuse laiendamisega Eestis otsitakse MÜÜGIINSENERI, kelle ülesandeks on töö nii klientide kui ka edasimüüjatega, toodete tutvustamine, koolitused ning müügitoetusalane tegevus koos müügijärgse konsultatsiooni ja teenuse organiseerimisega.

Ootused kandidaadile

- kõrgemat tehnilist haridust
- soovitavalt veemajanduse/kütteseadmete alast töökogemust
- kasuks tuleb müügialane kogemus
- vene keele oskust
- kasuks tuleb inglise- või saksakeele oskus
- autojuhiluba ning sõiduoskust
- arvutikasutusoskust lõppkasutaja tasemel
- esitlus- ja läbirääkimisoskust
- valmisolekut iseseisvaks tööks ja reisimiseks

Ettevõte pakub

- motiveerivat töötasu
- ametiautot
- huvitavat ja vastutusrikast tööd
- kaasaegset rahvusvahelist töökeskkonda
- erialast koolitust

Tööpakkumise number
#297600

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
28. jaanuar 2013

WILO SE on maailma juhtivaid pumpade- ja pumbasüsteemide tootjaid mille juured ulatuvad aastasse 1872.
Ettevõte annab tööd rohkem kui 6000 töötajale ning WILO SE-le kuulub 12 tootmisüksust üle maailma.

Vaata rohkem