Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #312155

Müügiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide otsimine ja müügivõimaluste laiendamine
suhete loomine ja aktiivne suhtlus edasimüüjatega, arhitektide ja projekteerijatega
tootekoolituste, tooteesitluste, seminaride jms organiseerimine, korraldamine, läbiviimine
tootetugi ja konsultatsioonid

Ootused kandidaadile

oled avatud ja hea suhtleja
sul on eelnev müügitöökogemus
sul on hea müügi- ja läbirääkimisoskus
oled võimekas ja tulemustele orienteeritud
suhlted vabalt eesti kui ka inglise ja vene keeles
omad "B" kategooria juhilube

Ettevõte pakub

rahvusvahelist töökeskkonda
väljaõpet Saksamaal
kõiki tööks vajalikke vahended
eneseteostusvõimalusi
huvitavat tööd ja võimalusi arenguks
konkurentsivõimelist ja stabiilset töötasu

Tööpakkumise number
#312155

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
28. juuni 2013

1955. aastal loodud TECE GmbH on üks suuremaid Saksa sanitaartehnikatootjaid, kes valmistab ning müüb sanitaar-tehnoloogilisi insenerilahendusi Saksamaal ja üle kogu maailma. TECE on kiirelt arenev sanitaartehnikatootja, kellel on tänaseks üle 50 esinduse maailmas. TECE ärikultuur põhineb pikaajalisel ja stabiilsel kasvul.
2011. aastal asutatud TECE Eesti esindus otsib siinsesse meeskonda aktiivset müügiinimest.
Rohkem infot ettevõtte kohta leiate meie kodulehelt www.tece.ee

Vaata rohkem