Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199632

Müügiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügiinsener:

  • vastutab ettevõtte poolt müüdavate tööstusautomaatikaseadmete müügi ja teenuste osutamise eest;
  • loob, hoiab ja arendab kliendisuhteid;
  • nõustab kliente oma müügivaldkonnas s.h. viib läbi tooteid tutvustavaid seminare ja esitlusi;
  • varustab kliente toodete reklaammaterjalide, müügipakkumiste ning hinnakirjadega.

Ootused kandidaadile

Sobilik kandidaat:

  • omab automaatika-, elektroonika- või energeetikaalast kõrgharidust (MSc, BSc);
  • omab varasemat müügitöö kogemust;
  • valdab väga heal tasemel eesti, inglise ja vene keelt nii kõnes kui kirjas;
  • on avatud suhtleja ja väga hea läbirääkimisoskusega;
  • on iseseisva töö oskusega ning kõrge enesemotivatsiooniga;
  • on teenindusvalmis, korrektne, aus ja täpne;
  • väärtustab meeskonnatööd ning on valmis sihikindlalt püstitatud eesmärkide nimel töötama;
  • on kõrge pinge- ja stressitaluvusega;
  • omab juhilubasid.

Ettevõte pakub meeldivat töökeskkonda ja pikaajalist töösuhet stabiilses ettevõttes, kaasaegseid töötingimusi (korralik palk, mobiiltelefon, arvuti, ametiauto), vaheldusrikast suhtlemist ja koostööd paljude automaatika tipptegijatega üle maailma, eri- ja müügialast enesetäiendust, tehniliselt väga huvitavat ja vaheldusrikast tööd, väljaõpet nii Eestis kui ka välisriikides.

Lisainfo

Oluline on valmisolek viibida komandeeringutes Eestis ja välismaal.

Tööpakkumise number
#199632