Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #737521

Müügiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Uute koostööprojektide leidmine

  • Kliendisuhete loomine, hoidmine

  • Klientide nõustamine, lahenduste pakkumine, tasuvusanalüüsi koostamine

  • Müügipakkumiste tegemine

  • Lepingute sõlmimine

Ootused kandidaadile

  • Varasem müügikogemus
  • Eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • Enesekindel ja hea suhtlemisoskusega
  • Sul on huvi taastuvenergia valdkonna vastu
  • Oled töös iseseisev, proaktiivne
  • Oskad oma aega planeerida ja juhtida
  • Hea läbirääkija
  • Juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • Tulemustele vastavat tasu (põhipalk + boonused)

  • Arenguvõimalusi ja koolitusi

  • Põnevaid väljakutseid ja eneseteostust

Tööpakkumise number
#737521

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. november 2021
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2021

Smartecon on asutatud aastal 2012. Ettevõtte peamiseks tegevusvaldkonnaks on päikeseelektrijaamade projekteerimine ja rajamine. Oleme ehitanud üle 40 MW võtmed kätte põhimõttel päikeseelektrijaamasid. Lisaks Eestile oleme ehitanud päikeseelektrijaamasid Saksamaal ja Rootsis. Tänaseks oleme üks edukamaid ettevõtteid oma valdkonnas Eestis ning meie eesmärk on läbi lüüa euroopa turul. Seoses töömahu suure kasvuga otsime oma meeskonda müügiinseneri.

Vaata rohkem