Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #156332

Müügiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ruukki ehitustoodete üksus otsib Tallinna kontorisse
Müügiinseneri

Sinu ülesandeks on on insener-tehniliste toodete aktiivne müük, klientide nõustamine ning sobiva lahenduse pakkumine, hinnapakkumiste koostamine, müügiläbirääkimised, lepingute sõlmimine. Sa haldad olemasolevaid kliente ja lood uusi kliendisuhteid ning oled kursis ehitusturul toimuvaga.

Ootused kandidaadile

Edukaks töötamiseks müügiinsenerina peab Sul olema:

  • mitmeaastane müügitöö kogemus,
  • töökogemus ehitustegevuse valdkonnas,
  • ehitus- või tehnikaalane kõrg- või kesk-eriharidus,
  • väga hea suhtlemisoskus,
  • meeskonnatöö- ja läbirääkimisoskus,
  • pingetaluvus,
  • väga hea kirjalik ja suuline väljendusoskus eesti keeles,
  • hea vene keele oskus.

Kasuks tuleb:
  • inglise ja soome keele oskus suhtlustasandil.

Ruukki pakub Sulle stabiilset töökeskkonda ja väärtuslikke kogemusi kaasaegses rahvusvahelises ettevõttes, huvitavaid väljakutseid ja kontsernisiseseid arenguvõimalusi, häid palgatingimusi, tasuta tervisekontrolli, sportimisvõimalusi ning ühisüritusi.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume Sul saata elulookirjeldus hiljemalt 25. juuliks 2008

Lisainformatsioon telefonil 651 2775 või gsm 516 0149, Eikki Kari.

Tööpakkumise number
#156332

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
25. juuni 2008

Ruukki on tunnustatud ekspert metallist komponentide ja süsteemide ning terviklahenduste tarnimisel ehitus- ja masinaehitustööstusele. Ettevõttel on lai valik metallitooteid ja teenuseid. Ruukki tegutseb 24 riigis ja annab tööd 14 600 inimesele. Müügikäive 2007. aastal oli 3,9 miljardit eurot.
Ruukki Construction pakub kliendikeskseid lahendusi hoonete ja infrastruktuuriehitiste rajamiseks. Meie peamisteks turupiirkondadeks on Põhjamaad ja Balti riigid, Kesk-Euroopa idaosa ning Venemaa.

Vaata rohkem