https://www.cvkeskus.ee/31343

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Müügiinsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 31343

Tööpakkumise number

31343

Töö kirjeldus

töö eesmärgiks on metalli ja erinevate metallidega seotud terviklahenduste müük, s.h. klientide nõustamine ja vajadustekohaste lahenduste pakkumine, tellimuste käsitlemine ja logistika organiseerimine ning rahaliste laekumiste jälgimine


Nõudmised kandidaadile

Sobivad kandidaadid on hea suhtlemisoskusega teotahtelised inimesed, kes eelistavad ja oskavad teha tõhusat meeskonnatööd. Oma hariduse või eelneva töökogemuse tõttu on nad kursis metallitehnoloogia ja -materjalidega, suudavad suhelda vene keeles ning saavad aru soome või inglise keele tehnilisest sõnavarast. Arvuti kasutamise oskus (MS Office) ja autojuhilubade olemasolu on vajalikeks eeldusteks tööülesannete täitmisel.

Eelise annab müügitöö või projektijuhtimise kogemus sarnases valdkonnas.


Ettevõte pakub

eneseteostusvõimalust ja kindlustunnet rahvusvahelisse kontserni kuuluvas edukas ettevõttes, arengut toetavat koolitust ning asjatundliku meeskonna tuge, konkurentsivõimelist ja töö tulemustest sõltuvat töötasu koos ametiautoga.


Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata elulookirjeldus koos sooviavaldusega personaliotsingufirmasse PerspectivEst aadressil info@perspectivest.ee või sisestades andmed otse läbi CV Keskuse.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. juuni 2004
Kuulutus sisestati:
7. juuni 2004

FIRMA NIMI PEIDETUD

ASVA EESTI AS kuulub Põhjamaade suurima terasetootja Rautaruukki Kontserni, kus ASVA nime alla on koondatud kontserni terasekeskused ja hulgimüügifirmad, mis tänaseks on saavutanud tugeva positsiooni metalli hulgimüüjana. ASVA tegutseb koos teiste Rautaruukki Teraseteeninduse Gruppi kuuluvate ettevõtetega Eesti kõrval veel Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis, Norras, Taanis, Poolas ja Venemaal. Grupp annab erinevate firmanimede all tööd mitmele tuhandele teraseteeninduse spetsialistile, kellest Asva Eesti AS-s töötab tänaseks 23 inimest.